Salony sprzedaży, które wzięły udział w projekcie Salonowe Rewolucje:

PRZEDPRZED

ARTEX

P.H.U. „Artex” Artur Petla
ul. Starościńska 7, Chełm
www.artex-chelm.pl
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ARTEX” działa na rynku od 1994 roku. Prowadzi sprzedaż m.in bram garażowych, przemysłowych, wjazdowych, automatyki do bram, szlabanów, systemów parkingowych, ogrodzeń, okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

PRZEDPRZED

BOMARD

P.P.H.U. BOMARD Czesław Kędziora
ul. Laski 10d, Przykona
www.bomard.home.pl
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

Firma P.P.H.U. BOMARD istnieje na rynku od 1993 roku. Ofertuje usługi w zakresie prac budowlanych, od robot ziemnych po stan wykończeniowy.

PRZEDPRZED

OLBUD

P. H. U. Olbud Straszyn
ul. Starogardzka 40, Straszyn
www.olbud.info
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

P. H. U. Olbud Straszyn to ponad 8 lat doświadczenia w branży ogrodzeniowej. Dostarcza profesjonalne systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych.

PRZEDPRZED

JAPI-BUD

JAPI-BUD DUDA Sp.j.
ul. Katowicka 81, Pszczyna
www.japibud.pl
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

JAPI-BUD DUDA Sp.j.  oferuje swoim klientom wszelkiego typu materiały budowlane renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

PRZEDPRZED

MATERIAŁY BUDOWLANE

Materiały Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3, Łódź
www.materbu.com.pl
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

Firma Materiały Budowlane Sp. z o.o. od swojego powstania w 1996 r. zajmuje się sprzedażą pełnego asortymentu stolarki budowlanej.

PRZEDPRZED

TERMO-DOM

P.P.H.U. TERMO-DOM Janusz Dudek
ul. Stodolniana 28, Wieluń
www.termo-dom.com.pl
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

TERMO-DOM działa w branży stolarki użytkowej od 18 lat. Posiada w swojej ofercie bogaty asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów. Skutecznie łączy wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, tak aby dostarczyć  produkty spełniające wszystkie, nawet najbardziej ambitne wymagania klientów.

PRZEDPRZED

NOWOCZESNY DOM

F. P. H. U. Nowoczesny Dom
ul. Partyzantów 29, Bochnia
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej

Firma istnieje od 1999 roku, na co dzień pracuje w niej 6 osób, w tym 3 z ekipy montażowej. W „Nowoczesnym Domu” znaleźć można m.in. bramy segmentowe, okna, drzwi zewnętrzne, ogrodzenia i rolety. Sklep zajmuje 230 metrów i ma 2 piętra. Jako lokalny lider w branży „Nowoczesny Dom” wciąż szuka możliwości rozwoju – „Salonowe Rewolucje” to droga do stworzenia jeszcze lepszej przestrzeni handlowej.

PRZEDPRZED

SOTAR

Sotar
ul. Przemysłowa 8, 33-100 Tarnów
Zobacz ODCINEK
Czytaj więcej
Firma SOTAR istnieje już ponad 20 lat. Dokładnie w 2000 roku została założona przez pana Zbigniewa Soprycha, która do dziś jest jej szefem. Przedstawiciel firmy, pan Łukasz Alexiewicz podkreśla, że mimo sporego doświadczenia w branży, przedsiębiorstwo wciąż szuka nowości i chce przyciągać nowych klientów. – Mądre zmiany zawsze wychodzą na dobre, więc nie boimy się nawet bardzo odważnych kroków – deklarował jeszcze przed rozpoczęciem rewolucji.

Chcesz dołączyć do naszego programu?

Jeżeli jesteś dilerem firmy WIŚNIOWSKI i chcesz wziąć udział w programie SALONOWE REWOLUCJE, skontaktuj się z nami.

ZGŁOŚ SIĘ