Salonowe Rewolucje – odcinek 8 – SOTAR

Firma SOTAR istnieje już ponad 20 lat. Dokładnie w 2000 roku została założona przez pana Zbigniewa Soprycha, która do dziś jest jej szefem. Przedstawiciel firmy, pan Łukasz Alexiewicz podkreśla, że mimo sporego doświadczenia w branży, przedsiębiorstwo wciąż szuka nowości i chce przyciągać nowych klientów. – Mądre zmiany zawsze wychodzą na dobre, więc nie boimy się nawet bardzo odważnych kroków – deklarował jeszcze przed rozpoczęciem rewolucji.

Salonowe Rewolucje – odcinek 7 – TERMO-DOM

TERMO-DOM działa w branży stolarki użytkowej od 18 lat. Posiada w swojej ofercie bogaty asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów. Skutecznie łączy wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, tak aby dostarczyć produkty spełniające wszystkie, nawet najbardziej ambitne wymagania klientów.

Salonowe Rewolucje – odcinek 6 – NOWOCZESNY DOM

Firma istnieje od 1999 roku, na co dzień pracuje w niej 6 osób, w tym 3 z ekipy montażowej. W „Nowoczesnym Domu” znaleźć można m.in. bramy segmentowe, okna, drzwi zewnętrzne, ogrodzenia i rolety. Sklep zajmuje 230 metrów i ma 2 piętra. Jako lokalny lider w branży „Nowoczesny Dom” wciąż szuka możliwości rozwoju – „Salonowe Rewolucje” to droga do stworzenia jeszcze lepszej przestrzeni handlowej.

Salonowe Rewolucje – odcinek 5 – MATERIAŁY BUDOWLANE

Firma Materiały Budowlane Sp. z o.o. od swojego powstania w 1996 r. zajmuje się sprzedażą pełnego asortymentu stolarki budowlanej.

Salonowe Rewolucje – odcinek 4 – JAPI-BUD

JAPI-BUD DUDA Sp.j. oferuje swoim klientom wszelkiego typu materiały budowlane renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

Salonowe Rewolucje – odcinek 3 – OLBUD

P. H. U. Olbud Straszyn to ponad 8 lat doświadczenia w branży ogrodzeniowej. Dostarcza profesjonalne systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych.

Salonowe Rewolucje – odcinek 2 – BOMARD

Firma P.P.H.U. BOMARD istnieje na rynku od 1993 roku. Ofertuje usługi w zakresie prac budowlanych, od robot ziemnych po stan wykończeniowy.

Salonowe Rewolucje – odcinek 1 – ARTEX

Firma ARTEX z Chełma funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Salon powstały w latach 90’ wymagał rewolucji, by spełnić potrzeby współczesnych klientów. Zobacz, jaką przeszedł metamorfozę.

Zwiastun programu SALONOWE REWOLUCJE WIŚNIOWSKI

Rusza rewolucja, jakiej jeszcze nie było! Razem z Shop Doctorem zmieniamy salony sprzedaży bram, okien, drzwi i ogrodzeń w całej Polsce. Szczegóły już wkrótce.